top of page

Goda Dapšytė

Goda Dapšytė – teatrologė, humanitarinių mokslų daktarė, jaunimui skirto žurnalo „370“ teatro ir šokio kritikė. Ji yra publikavusi kiek daugiau nei du šimtus teatro ir šokio recenzijų, apžvalginių straipsnių ir interviu su kūrėjais. Goda yra išbandžiusi jėgas ir dramaturgijos srityje: yra parašiusi keletą pjesių ir kartu su latviais dramaturgu Jāniu Balodžiu ir režisieriumi Valteriu Sīliu Lietuvos nacionaliniame dramos teatre sukūrė spektaklį „Barikados“.

Kamilė Žičkytė

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė teatro studijas. Studijuojant nuo įkūrimo dirbo su No Theatre, fotografavo spektaklius ir organizavo du teatro festivalius „Tylos!“. Taip pat yra dirbusi muzikos agentūroje M.P.3, Vilniaus mažajame teatre. Eilę metų bendradarbiauja su Vilniuje įsikūrusia įrašų studija „Ymir Audio“ ir dirba su muzikiniais projektais. Šiandien Kamilė priklauso Scenos menų kritikų asociacijai ir dirba teatre.

Kristina Steiblytė

Kristina turi menotyros magistro laipsnį, kurį įgyjo Vytauto Didžiojo Universitete. Šiuo metu, to paties universiteto Menų fakulteto Teatrologijos katedros doktorantė, bei dėstytoja. Ji jau beveik dešimt metų intensyviai rašo apie teatrą ir dar daugiau jo žiūri. Kristinos tekstai publikuoti jau beveik visuose Lietuvos kultūriniuose leidiniuose, o taip pat ji nevengia apie teatrą kalbėti viešose diskusijose ar paskaitose. Teatrologė yra buvusi ir įvairių teatro apdovanojimų komisijos nare. O dabar pradeda dalyvauti ir spektaklių kūrimo procesuose. Džiaugiamės "Jauno Teatro Dienose" jau ketvirtą kartą sutikdami Kristiną Steiblytę, vedančią diskusijas, dalyvaujančią kūrybinėse dirbtuvėse, žiūrinčią spektaklius ir rašančią apie festivalį.

Povilas Patlaba

Klaipėdos universiteto 2 kurso žurnalistikos studentas.

bottom of page